• Senioren en junioren - zomeravond- en voorjaarscompetitie 2019
  • Senioren en junioren - zomeravond- en voorjaarscompetitie 2019
  • Senioren en junioren - zomeravond- en voorjaarscompetitie 2019
  • Senioren en junioren - zomeravond- en voorjaarscompetitie 2019
  • Senioren en junioren - zomeravond- en voorjaarscompetitie 2019
  • Senioren en junioren - zomeravond- en voorjaarscompetitie 2019
  • Senioren en junioren - zomeravond- en voorjaarscompetitie 2019

Senioren en junioren - zomeravond- en voorjaarscompetitie 2019

Op deze pagina een overzicht van onze teams.

zomeravondcompetitie 2019 woensdagavond

Dames 17+ team 1 - Xe klasse

Karin Bongaards
Linda Vermeer
Gabriëlle Schilder
Cindy Pronk
Jantine Vonk
Inge Groot

voorjaarscompetitie 2019 vrijdagavond

Heren 17+ team 1 - 2e klasse

Alex Schep
Petrick Jongkind
Ko van der Leeden
Arjan Versluis
Almer Kon
Lex Vonk

Heren 17+ team 2 - 2e klasse

Herman Overbeek
René Matsinger
Wim Matsinger
Cor Chaigneau
Piet Verschoor

Heren 17+ team 3 - 2e klasse

Björn Ouwerkerk
Otto Ouwerkerk
Kees van der Leeden
Ed van Iperen
Henk Schotman

Dames 17+ team 1 - 3e klasse

Marieke van Zessen
Etta Schep
Carolien van Asperen
Suzanne de Bruin
Willemijn Looman
Arine Gijbers

Mix 17+ team 1 - 3e klasse

Francis 'd Hollocy
Angie de Kluyver
Sjaak de Wild
Thomas Mulder
Barry Boom

 

voorjaarscompetitie 2019 zaterdag en zondag

Mix 17+ team 1 - 1e klasse

Britt Vreeswijk
Annemarije Schotman
Angelique den Braber
Marianne de Ridder
Danny Boogert
Ben Overbeek

Mix 17+ team 2 - 3e klasse

Arjan de Jong
Herbert Eppinga
Frank van der Wel
Linda de Waard
Hetty van den Berg
Marijke van der Leeden
Arninja 't Lam

Dames 17+ team 1 - 3e klasse

Miranda van Breugel
Miranda de Ridder
Mascha Maasland
Mirjam Huisman
Joyce Kon
Eveline Kon

 

 Dames 17+ team 2 - 4e klasse

Marieke Versluis
Joke de Jong
Corine Bot
Priscilla Kooijmans
Natascha van Leer
Amanda van der Wel

Meisjes 11-17 - 3e klasse zondag

Sanna Jongkind
Manon Versluis
Meike Romme
Lucia Kwakernaat
Anna den Hartog

 

 voorjaarscompetitie 2019 dinsdag

Dames Dinsdagochtend - 3e klasse

Wil Overbeek
Ank Schotman
Adrie den Braven
Tilly Bastiaans
Joke van der Leeden
Ans Vink